Cashback již velká část české a evropské populace zná a využívá. Bonus, kdy zákazníci získají při nákupu část peněz zpět, zde nabízí mnoho bank a internetových obchodů. Novým směrem je tato odměna také u sázkových kanceláří a online kasin. Tuto možnost přináší jako první v Evropě česká agentura Affilmaster a portál Tipli, největší cashback portál v České republice a celé střední Evropě.

„Tipli již běžně nabízí odměny za nákupy v internetových obchodech. Vše je postaveno na provizním systému affiliate. Tipli dostane od e-shopu provizi, o kterou se podělí s uživatelem. Nyní se však ve spolupráci s Affilmaster podařilo zajistit spuštění nové kategorie, která je zaměřena na získání odměn a cashbacku z online kasin a sázkových kanceláří. Konkrétně uživatel Tipli dostane odměnu například nejen za provedenou registraci, ale také dostane v případě prohry část peněz zpět,“ říká Michal Hardyn za společnost Tipli.

Celý systém vyvinula česká společnost Affilmaster, která se již několik let stará o servis kasinových, sázkových a loterijních klientů. Servisuje jejich kompletní správu: od dodání platformy na které vše běží, správu kampaní, dohlížení na na affiliate partnery až po správu financí.

„Jsem hrdý na náš tým, který za poslední léta odvedl v této oblasti hodně práce a nabral mnoho zkušeností. Tím, že jsme tyto zkušenosti spojili i s know-how z cashback portálů,  které někteří z nás v minulosti provozovali či v nich pracovali, dokázali jsme vyvinout a hlavně uvést do ostrého a funkčního provozu tento jedinečný systém, který je první nejen v ČR, ale i v celé Evropě,“ říká Daniel Trojan, zakladatel a CEO Affilmaster a dodává: „Pravděpodobně mnoho lidí neví, že výhernost v online kasinech je 96 – 97 %, až na 3 – 4 % prostředků, které jdou provozovatelům, se naprostá většina prostředků rozděluje mezi výherce. Náš nový projekt prostřednictvím Tipli však zajistí lidem vrátit navíc ještě část i z této malé případné prohry.“

Služba je čerstvě spuštěna a již v první fázi ji lze využít v Sazka Hry/Bet, MerkurXtip, Betano, Synottip a Luckybet. A postupně přibývají další.

Tipli je v ČR a v CEE největší cashback portál. Jen v ČR má přes 2 miliony registrovaných uživatelů. Nabízí přes 1400 e-shopů, ze kterých uživatelům vrací část peněz z jejich nákupu. Mezi největší internetové obchody patří Aliexpres, Allegro, Dr. Max, IKEA, Lidl, Zoot, Notino, Alza a další. Kromě ČR je Tipli dostupné i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a ve Velké Británii.

odkaz na web Tipli: Tipli.cz