Náš tým Affilmaster se nedávno zúčastnil velmi očekávané akce „iGaming Next“, která se konala v La Valletě na Maltě od 20. do 22. června. Na této akci se sešli odborníci z oboru, inovátoři a další, aby odprezentovali nejnovější trendy, technologie a příležitosti v odvětví iGamingu. Hlavním cílem společnosti Affilmaster bylo navázat cenné partnerské kontakty a posílit tak svou affiliate síť a navázat nová potenciální partnerství.

Představení inovací

Během akce proběhla řada panelových diskusí, které poskytly cenné informace o nejnovějších inovacích a trendech v iGamingovém průmyslu. Zvláště zajímavá byla diskuse o nejnovějších verzích automatů od společnosti Relax Gaming, renomovaného poskytovatele her známého svými špičkovými hrami. Panel osvětlil inovativní funkce a pohlcující hratelnost, které nové hrací automaty Relax Gaming nabízejí, a poskytl tak společnosti Affilmaster cenné informace, o které se může podělit se svými partnery.

Napínavá výzva: boj streamerů na Pragmatic Play Slots

Jedním z hlavním taháků akce byla napínavá výzva mezi dvěma populárními streamery, kteří soutěžili na online automatech od společnosti Pragmatic Play. Tým Affilmasteru měl příležitost být svědkem tohoto napínavého souboje na vlastní kůži a vidět nové funkce v praxi. Tato poutavá soutěž nejen pobavila publikum, ale také ukázala potenciál her od společnosti Pragmatic Play při přilákání a zapojení hráčů.

Navazování nových partnerství

Tým Affilmasteru si networkingovou rooftop akci pořádanou v rámci akce „iGaming Next“ velmi užil. Toto exkluzivní setkání poskytlo ideální prostředí pro navázání kontaktů s profesionály z celého světa. Affilmaster využil této příležitosti k navázání cenných partnerství, zejména se zástupci z Jihoafrické republiky a Latinské Ameriky (LATAM). Akce zprostředkovala plodné diskuse a umožnila společnosti rozšířit svou síť a prozkoumat nové možnosti spolupráce v těchto regionech.

Výhled do budoucna

Po úspěšné účasti na akci „iGaming Next“ se společnost Affilmaster těší na další eventy v tomto roce, jako například IGB LIVE Amsterdam, Affiliate Markt Berlin a SBC Summit Barcelona. Společnost hodlá udržet navázané během této akce a aktivně vyhledává nové potenciální partnery v oblasti iGamingu. Společnost Affilmaster se těší na účast na nadcházejících akcích, aby mohla dále rozšiřovat svou síť, posilovat stávající vztahy a zkoumat nové příležitosti v rámci dynamického a neustále se vyvíjejícího prostředí iGamingu. Pokud se chcete s naším týmem setkat osobně, ozvěte se nám na [email protected].