Affilmaster nyní provozuje affiliate českého online casina MerkurXtip. 12 let zkušeností je záruka špičkového affiliate servisu a profesionální přístupu v nejvyšší kvalitě. 

O rodině Merkur

Německá společnost Gauselmann Group, založená v roce 1957 zaměstnává přes 15000 lidí a jen v roce 2022 činil její obrat přes 3 miliardy EUR. Pod křídly tohoto giganta spadají 3 holdingové společnosti, 18 obchodních divizí B2B a 21 divizí pro B2C.

Hlavní značkou v obou divizích je Merkur, který ve 13 vývojových centrech po celém světě vyvíjí, vyrábí, spravuje a prodává hry, hrací automaty a kasina. Jen v této divizi pracuje přes 3000 lidí. Společnost od samého začátku klade důraz na vysokou kvalitu a inovace produktů, aplikací, systémových řešení a online her.

Merkur a Affilmaster

Globální Merkur důvěřuje profesionálním službám Affilmaster se kterým se dohodl na obchodním affiliate zastoupení online casina a sázkovky MerkurXtip v České republice. Všichni affiliate partneři se mohou spolehnout na špičkové podmínky a servis, který je v ČR zcela ojedinělý.

Registrace do affiliate MerkurXtip

Přejděte na odkaz registrace zde, vyplňte formulář a během chvíle můžete začít propagovat MerkurXTip. Je to rychlé a snadné. Začněte hned.

V případě dotazů se na nás kdykoliv obraťte na [email protected]