Od roku 2021 jsme s kolegy pracovali na důkladné analýze evropského a latinsko-amerického trhu. A před rokem, v lednu 2022 jsme se naplno vrhli do budování nejlepší affiliate služby nejen pro inzerenty, ale i affiliate partnery.

Investovali jsme mnoho času a financí do technologického vybavení. Máme silný focus na data a podle toho jsme přistupovali k výběru ideálního CRM, Helpdesku, Project management aplikacím, účetnictví, analytice, reportingu, nebo v neposlední řadě k výběru správné affiliate platformy.

Stovky hodin jsme investovali do analýzy služeb, ze které vyšly individuální požadavky na úpravy konkrétních služeb. Naše nároky byly opravdu vysoko a proto co nešlo upravit u poskytovatele, udělali jsme si sami. Vyvíjíme si vlastní aplikací pro kontrolu dat, synchronizaci mezi službami, analytiku a další. Velké zaměření bylo na bezpečnost a správné nastavení přístupu k datům.

Tímto bych rád poděkoval nejen týmu, ale také externím pracovníkům a v neposlední řadě partnerům. Vážíme si vaší důvěry. Nezklameme vás.

Daniel Trojan
(zakladatel Affilmaster)