O nás

Víme, co děláme

13 let zkušeností

Jsme profesionálové. U každého klienta využíváme dlouholeté zkušenosti nejen z výkonnostního a affiliate marketingu, ale také špičkové technické zázemí. Díky tomu inzerentům i affiliate partnerům poskytujeme maximální podporu a značně zvyšujeme jejich zisky.

Míříme vysoko. Naším cílem je být nejlepší affiliate síť pro kasina, sázkové kanceláře i loterie. Pojďte růst a vydělávat společně s námi.

Pomůžeme vám vybudovat funkční a prosperující affiliate business.

Jak to začalo?

Nahlédněte do historie

Psal se rok 2011, když náš zakladatel poprvé objevil nesporné výhody kasino affiliate. Tehdy mu stačilo zaregistrovat se a bez jakéhokoli schvalování se mohl okamžitě vrhnout na propagaci. Během chvíle se přes jeho jedinečný link proklikl hráč, který se zaregistroval v kasinu a následnou prohrou 1 000 Kč ho odměnil první provizí.

„Když jsem na svém affiliate účtu uviděl provizi 250 Kč, doslova se mi změnil svět.“

Věděl, že této šance musí využít, a tak začal se svým týmem budovat affiliate weby. V jednu chvíli jich bylo okolo 286 v celkem 12 jazykových mutacích a stal se z nich skvělý zdroj příjmů.

Propagovali jsme jen největší inzerenty, kterých bylo přes 30. Vyzkoušeli jsme všechny affiliate platformy, absolvovali stovky schůzek a přivedli desetitisíce hráčů.

Na cestě za úspěchem jsme se však potýkali i s řadou problémů: nefunkční odkazy, špatný support, neaktualizované kampaně či pomalý helpdesk. Prošli jsme si vším, co naše branže nabízí, ale vždy jsme vše zdárně vyřešili. Nyní je tedy jen málo věcí, které by nás překvapily. Právě díky těmto zkušenostem z vlastní praxe můžeme říct, že opravdu víme, co děláme.

Navíc se rádi posunujeme neustále dál, a tak v roce 2020 přišel nápad tyto zkušenosti pořádně zužitkovat a vytvořit profesionální affiliate síť pro kasina, sázkové kanceláře a loterie. Rok 2021 se nesl v duchu důkladné analýzy evropského trhu a po jejím vyhodnocení jsme se v lednu 2022 naplno vrhli do budování nejlepší affiliate služby nejen pro inzerenty, ale i affiliate partnery.

Přidaná hodnota

Na čem stavíme

Excelentní péče

Excelentní péče

Je na nás spoleh. Po celou dobu spolupráce máte naši maximální podporu.

Know how

Know-how

Dělíme se o dlouholeté zkušenosti, které vynesou vaše zisky do výšin.

Rychlá komunikace

Rychlá komunikace

Čas jsou peníze, proto ho nikdy neztrácíme. Komunikujeme a jednáme rychle.

Focus na business

Focus na bussines

Pomáháme partnerům tvořit funkční business. Váš úspěch je naším úspěchem.

Kdo za tím stojí

Náš hlavní tým

Daniel Trojan

Daniel Trojan

zakladatel
CEO

Martin Brumla

spoluzakladatel
COO

Jakub Křehla

account
manager

Jiří Schwarzer

account
manager

Milutín Kubík

specialista
integrací

Petr Gottwald

integrační architekt